W 2018r. czeka nas sporo dni wolnych. Zobacz jak możesz zaplanować swój urlop, lub przejrzyj oczami klienta i dowiedz się kiedy spodziewać się oblężenia. Dobrze zaplanowany rok to podstawa do zwiększenia zysków z prowadzonej działalności. Prócz dobrze zaprojektowanego salonu, warto również dobrze zaprojektować swój kalendarz!
Meble biurowe to idealne rozwiązanie dla kosmetyczki, która chce zwiększyć komfort swojej pracy. Fotele biurowe posiadają normy i standardy, które odpowiadają między innymi za bezpieczeństwo, prawidłowa postawę podczas pracy oraz są przystosowane do 8 godzinnej siedzącej pracy. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo - to cechy foteli biurowych.

Salon fryzjerski z Twoich snów? Marka Ayala ma dla Ciebie inspiracje.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (62)
Jeżeli szukasz pomysłu, jak urządzić swój salon, lub zmienić coś w stylizacji swojego wnętrza to zapraszamy do zapoznania się z przykładami, zaprezentowanymi w tym artykule. Zaprezentowane salony zostały wyposażone meblami marki Ayala. Poniżej zdjęć znajdziesz odnośniki do produktów użytych do stylizacji wnętrza.
Jak wybrać najlepszy fotel fryzjerski lub hoker kosmetyczny? Zwróć uwagę na obicie oraz na przestrzeń między oparciem a siedziskiem, która ułatwia jego czyszczenie. Przedstawiamy parę propozycji najpopularniejszych foteli i hokerów.

Jak zadbać o nasze oczy?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (53)
Jak poradzić sobie ze spuchniętymi powiekami? Zapoznaj się z metodami, kosmetykami i zabiegami kosmetycznymi, które możesz wykonać sama lub w gabinecie kosmetycznym.
Showing 1 to 5 of 29 (1 Pages)