Najlepsze fotele fryzjerskie. Jak wybrać fotel fryzjerski?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (39)
Nie możesz zdecydować się jaki fotel fryzjerski wybrać? Sprawdź nasz krótki poradnik i dowiedz się jakimi kryteriami kierować się przy wyborze odpowiedniego fotela fryzjerskiego.

Wyposażenie stanowiska do manicure - jakie biurko kosmetyczne wybrać

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (394)
Przed wyborem wyposażenia do salonu kosmetycznego oraz doborem idealnego biurka kosmetycznego stoi wielu stylistów paznokci oraz kosmetologów. Nie jest to łatwy wybór, dlatego pomagamy, jak wybrać biurko kosmetyczne oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie biurek do manicure.
W tym wpisie analizujemy raport dotyczący oceny są środków bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich i kosmetycznych w obliczu pandemii koronawirusa (COVID-19). Radzimy również co zrobić, aby zachęcić klientów do skorzystania z usług naszego salonu oraz co zrobić, aby poprawić ich opinię.
Ustawy Tarczy Antykryzysowej. W tym artykule przedstawimy w naszej ocenie najważniejsze regulacje w aspekcie wsparcia przedsiębiorców przewidziane w zakresie rozwiązań polegających na możliwości uzyskania wsparcia finansowego.

Promieniowanie UV-C. Czy lampy bakteriobójcze zabijają koronawirusy?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (3194)
Zadajesz sobie pytanie czym dezynfekować powierzchnie? Zastanawiasz się jak utrzymać sterylne oraz świeże powietrze? Omawiamy promieniowanie UV-C, popularny sposób dezynfekcji wykorzystywany m.in. w szpitalach i bankach. Światło ultrafioletowe do sterylizacji.
Showing 1 to 5 of 68 (1 Pages)