WATER HI TECH - nowoczesna technologia

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (18)
Nowy system WATER HI TECH umożliwia nam regulacje, stabilizacje, płynną zmianę i kontrolę nad ciepłotą wody, którą płuczemy włosy naszych klientów. Dzięki tej nowoczesnej technologi będziemy mogli ustawić stałą temperaturę dla wszystkich klientów i zmniejszyć koszty za ogrzewanie wody i jej zużycie.

Pomocniki fryzjerskie

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (44)
Wpis prezentuje modele pomocników fryzjerskich oraz ich różną funkcjonalność i design. Pomoże nam dobrać odpowiedni pomocnik do naszych przyzwyczajeń jakie mamy już wyuczone w naszej pracy oraz do stylizacji naszego salonu. Czym byłaby praca fryzjera bez jego pomocnika? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Frezarka do paznokci.

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (64)
Frezarkę możemy kupić już wszędzie, za sprawą dużego zainteresowania manicure i tutoriali w internecie rośnie popularność ich używania. Stały się dostępne w dużych sieciach handlowych, ale takie frezarki bardzo szybko się niszczą i tracą na swojej wartości poprzez częste usterki, których nierzadko nie możemy już naprawić. Polecamy zainwestowanie w profesjonalny sprzęt i zapoznanie się z dobrymi producentami frezarek.

Jakie biurko do manicure wybrać?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (53)
Musimy zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy, co będzie znajdować się na naszym biurku do manicure i w jakim stylu mebla szukamy. Miejsce naszej pracy jest wizytówką naszej firmy i pierwszym co ocenia klient wchodzący do naszego salonu umówiony na manicure, także nasz wybór musi być

Lampa lupa - czym się kierować podczas wyboru.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (59)
Lampy lupy - omawiamy rodzaje . Jaki mają rodzaj światła, jaki rodzaj mocowania oraz regulacji wysokości. Jakie dioptrie . Które lampy lupy są popularne.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)