Poczekalnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym salonie. W poczekalni nasi klienci oczekują na swoją kolej, a często wraz z nimi czekają też ich bliscy. Nie pozwól, aby czas ten zostawił po sobie uczucie niesmaku i frustracji. Podpowiadamy, jak urządzić poczekalnię, aby była ona miejscem przyjaznym i pozostawiającym dobre wrażenie.

Najlepsze stoły do masażu. Jak wybrać stół do masażu?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      1 Komentarze  czytany (1273)
Nie możesz zdecydować się jaki stół do masażu wybrać? Sprawdź nasz krótki poradnik i dowiedz się jakimi kryteriami kierować się przy wyborze odpowiedniego stołu.

Salon fryzjerski - wnętrze w stylu loft

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (3724)
Modne wnętrza w stylu loft nie tylko w stylizacjach mieszkań. Zapraszamy do obejrzenia stylizacji salonu fryzjerskiego w stylu loft. Pokażemy Ci jak można wykreować industrialny salon fryzjerski. Salon fryzjerski w stylu loft nawiązuje do surowej stylistyki wnętrz poprzemysłowych. Jeżeli ściany w pomieszczeniu i podłogi mają surowy wygląd ta stylizacja świetnie się sprawdzi. Prosty i tani przepis na wnętrze typu loft? Pomieszczenie otwarte pełn

Nowości w Eversun - fotele fryzjerskie i fotele kosmetyczne.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (324)
W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Państwa nowości jakimi są nowe modele i kolory foteli fryzjerskich i foteli kosmetycznych. Spis nowych modeli, które są dostępne od tego tygodnia, aż do wykończenia asortymentu. Kliknięcie w nazwę produktu spowoduje przeniesienie Cię do strony z produktem.

Jak złożyć zamówienie w sklepie Eversun.pl?

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (2242)
Nie wiesz jak złożyć zamówienie? Masz problem za złożeniem zamówienia w naszym sklepie internetowym? W tym artykule znajdziesz odpowiedź jak poprawnie złożyć zamówienie w sklepie Eversun.
Showing 1 to 5 of 59 (1 Pages)