Jakie meble fryzjerskie kupić do salonu w 2021 roku?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (1045)
Wystrój Twojego salonu fryzjerskiego nie ma wpływu na jakość Twoich usług, ale może mieć wpływ na ogólne wrażenia klienta z wizyty. Dbając o bukiet pozytywnych doświadczeń, zwiększasz swoją szansę na to, że klient ponownie skorzysta z Twoich usług.
Salon fryzjerski. Sterylizacja i dezynfekcja - wszystko, co musisz wiedzieć. Czy musisz sterylizować narzędzia w salonie fryzjerskim? Jakie urządzenie do sterylizacji wybrać do salonu fryzjerskiego? Jakie narzędzia sterylizować w salonie fryzjerskim? Jakich preparatów używać do dezynfekcji w salonie fryzjerskim i jak je przechowywać?

Najlepsze fotele fryzjerskie. Jak wybrać fotel fryzjerski?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (647)
Nie możesz zdecydować się jaki fotel fryzjerski wybrać? Sprawdź nasz krótki poradnik i dowiedz się jakimi kryteriami kierować się przy wyborze odpowiedniego fotela fryzjerskiego.

Wyposażenie stanowiska do manicure - jakie biurko kosmetyczne wybrać

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (1930)
Przed wyborem wyposażenia do salonu kosmetycznego oraz doborem idealnego biurka kosmetycznego stoi wielu stylistów paznokci oraz kosmetologów. Nie jest to łatwy wybór, dlatego pomagamy, jak wybrać biurko kosmetyczne oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie biurek do manicure.
W tym wpisie analizujemy raport dotyczący oceny są środków bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich i kosmetycznych w obliczu pandemii koronawirusa (COVID-19). Radzimy również co zrobić, aby zachęcić klientów do skorzystania z usług naszego salonu oraz co zrobić, aby poprawić ich opinię.
Showing 1 to 5 of 70 (1 Pages)