Jak założyć salon kosmetyczny, aby stał się on dochodowym biznesem? Czy wciąż warto zakładać swój biznes oraz jak wyróżnić się na tle konkurencji, aby odnieść sukces? SPRAWDŹ!
Poczekalnia to bardzo ważne pomieszczenie w każdym salonie. W poczekalni nasi klienci oczekują na swoją kolej, a często wraz z nimi czekają też ich bliscy. Nie pozwól, aby czas ten zostawił po sobie uczucie niesmaku i frustracji. Podpowiadamy, jak urządzić poczekalnię, aby była ona miejscem przyjaznym i pozostawiającym dobre wrażenie.

Najlepsze stoły do masażu. Jak wybrać stół do masażu?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      1 Komentarze  czytany (3399)
Nie możesz zdecydować się jaki stół do masażu wybrać? Sprawdź nasz krótki poradnik i dowiedz się jakimi kryteriami kierować się przy wyborze odpowiedniego stołu.

Salon fryzjerski - wnętrze w stylu loft

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (5406)
Modne wnętrza w stylu loft nie tylko w stylizacjach mieszkań. Zapraszamy do obejrzenia stylizacji salonu fryzjerskiego w stylu loft. Pokażemy Ci jak można wykreować industrialny salon fryzjerski. Salon fryzjerski w stylu loft nawiązuje do surowej stylistyki wnętrz poprzemysłowych. Jeżeli ściany w pomieszczeniu i podłogi mają surowy wygląd ta stylizacja świetnie się sprawdzi. Prosty i tani przepis na wnętrze typu loft? Pomieszczenie otwarte pełn

Nowości w Eversun - fotele fryzjerskie i fotele kosmetyczne.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (407)
W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Państwa nowości jakimi są nowe modele i kolory foteli fryzjerskich i foteli kosmetycznych. Spis nowych modeli, które są dostępne od tego tygodnia, aż do wykończenia asortymentu. Kliknięcie w nazwę produktu spowoduje przeniesienie Cię do strony z produktem.
Showing 1 to 5 of 60 (1 Pages)