Obniżka! Depilacja laserem IPL / E-Light EpilAce HS 7020 Zobacz większe

EpilAce HS 7020 - Depilacja laserem IPL / E-Light

IPL/Lasery kosmetyczne

HS 7020_HS

EAN:5908023094813


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

23 190,90 zł brutto

Miesięczna rata od 574.35 zł

-7%

24 936,45 zł brutto

18 854,39 zł netto

Promocja kończy się za


HS 7020 EpilAce to wyjątkowo wszechstronne urządzenie. Łącząc w sobie kilka, bardzo użytecznych i niespotykanych dotąd w takim połączeniu technologicznym urządzeń daje niebywałe możliwości poszerzenia oferty każdego gabinetu kosmetycznego.W jednym, poręcznym urządzeniu znajdziesz zestaw funkcji, które w ostatnich latach rewolucjonizują świat profesjonalnej kosmetologii. Szybki, wielokierunkowy rozwój technologii kosmetologicznych bezustannie podsuwa nowe możliwości i pozwala sprawniej manewrować ofertą gabinetu. EpilAce to awangardowe połączenie zaawansowanych i zarazem sprawdzonych technologii kosmetycznych.

 • zestaw funkcji EpilAce™:
 • IPL (ang. Intense Pulse Light) to sprawdzona, od lat udoskonalana metoda skutecznej, bezbolesnej i trwałej depilacji. Wykorzystując impuls światła laserowego o odpowiednio dobranej długości fali świetlnej, urządzenie generujące IPL precyzyjnie skupia wiązkę laserową w miejscu przyłożenia głowicy. Wykorzystując wymienne filtry, regulujące długość generowanej fali, wiązka laserowa skutecznie uszkadza wszystkie rodzaje owłosienia.
 • E-light - EpilAce to unikalne urządzenie, łączące w sobie sprawdzoną metodę depilacji IPL oraz e-light. Pracując w tym trybie, DepilFirst oprócz impulsu świetlnego (IPL) emituje równolegle fale radiowe RF. W efekcie oddziaływanie wiązki lasera jest bardziej skuteczne i precyzyjne. Fale RF, pozwalają pogłębić efektywne działanie impulsu IPL z około 2,5mm do około 4mm głębokości naskórka. Dzięki temu działanie wiązki lasera skuteczniej, głębiej uszkadza włos i usuwa niepożądane owłosienie.
 • Monopolar RF - monopolarne fale radiowe RF mają coraz szersze zastosowanie w kosmetologii.
  Fale radiowe o zmiennej częstotliwości przepływając przez tkankę skóry wywołują efekt polaryzacji ruchu elektronów. Rezultatem tej podwójnej polaryzacji jest podskórne (wewnętrzne) rozgrzanie tkanki, w następstwie czego włókna kolagenu zostają pobudzone do napinania i ujędrniania. Pobudzenie odradzania białka i zwiększenie sprężystości włókien kolagenowych skutkuje wyraźną poprawą napięcia skóry, redukcją zmarszczek i drobnych linii, a w przypadku zabiegów na ciało redukcją cellulitu i tkanki tłuszczowej.W pierwszym etapie terapii fale radiowe wywołują efekt skrócenia się i odnowy struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, w rezultacie czego włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność.W drugim etapie, trwającym do 6 miesięcy od dnia zabiegu, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie. Dotychczas objawy starzenia się skóry, takie jak: jej nadmiar, wiotkość, zaburzenia owalu, opadające powieki można było leczyć chirurgicznie wycinając nadmiar skóry. Urządzenie pozwala na niechirurgiczne, bezbolesne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego. W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry. Większości przypadków starcza jeden zabieg aby osiągnąć zamierzony efekt końcowy. Od razu po zabiegu Pacjent można wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć.
 • Bipolar, Tripolar RF - najnowsza, trzecia generacja fal radiowych RF w kosmetologii. Wykorzystując tę technologię otrzymujemy RF bardzo precyzyjnie emitujący wiązkę fal RF. Fale oddziałują dokładnie jedynie na strefę, którą poddano działaniu głowic urządzenia, unikając wpływu fal RF na cały organizm.
 • Ultrasonic Cavitation - kawitacja liposukcyjna. Ultradźwiękowa fala dźwiękowa, generowana przez Kawitację Liposukcyjną uderza w ścianki podskórnych komórek tłuszczowych. W następstwie zabiegu, komórki tłuszczowe poddane są ciśnieniu, które uszkadza je, pozbawia je wody, a organizm usuwa je poprzez metabolizm.
  Kawitacja o częstotliwości 40kHz, wykorzystywana jest do dekompozycji („rozrywania”) komórek tłuszczowych, a następnie do ich spalania. Kawitacja niskiej częstotliwości generuje 40kHz falę akustyczną i tworzy mikroskopijne bąbelki wewnątrz tkanki tłuszczowej oraz niezliczoną ilość małych pęcherzyków. W wyniku kumulacji banieczek powietrza i powtarzalności procesu, komórki tłuszczowe ulegają implozji, w efekcie dochodzi do ostatecznego rozpadu membrany komórek tłuszczowych i emulsyfikacji tłuszczu. Tłuszcz przybiera płynną postać, w naturalny sposób, łatwo i bezpowrotnie wydalany jest z organizmu przez układ limfatyczny. Substancje powstałe w wyniku uszkodzenia komórek tłuszczowych usuwane są z organizmu za pomocą procesu drenażu limfatycznego. W urządzeniu do kawitacji generacji używany jest najwyższej klasy zintegrowany przetwornik ultradźwiękowy, generujący bardzo stabilną, zupełnie bezdźwięczną i efektywną falę ultradźwiękową. Urządzenia wykorzystujące przetworniki IV generacji charakteryzują się wyjątkową trwałością, precyzją działania i stosowane są w urządzeniach do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych.
 • Vacuum - Przez wykorzystanie podciśnieni, urządzenie efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. W procesie zabiegu podciśnienie zasysa skórę i podczas procedury masażu relokuje pokłady podściółki tłuszczowej, wyrównuje strukturę skóry i wygładza ją, jednocześnie poprawiając jej napięcie. W efekcie terapii drenażem limfatycznym wyraźnie redukuje się cellulit i poprawia wygląd skóry. Poprzez usuwanie toksyn z organizmu (których alokacja w komórkach blokuje właściwe funkcjonowanie układu limfatycznego) oraz przez poprawę pływów międzykomórkowych drenaż limfatyczny także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w rezultacie prowadzi do trwałej redukcji masy ciała.

 • zakres i profil zabiegów:
 1. Wygładza zmarszczki, zwęża ujścia gruczołów łojowych, wygładza skórę i rozjaśnia ją.
 2. Redukuje hiperpigmentację, ostudę, piegi.
 3. Trwale usuwa owłosienie na twarzy i ciele.
 4. Leczy trądzik (w tym różowaty), skórę naczyniową.
 5. Spala komórki tłuszczowe poprzez doprowadzenie do ich implozji i rozpadu.
 6. Redukuje tkankę tłuszczową.
 7. Modeluje sylwetkę, redukuje cellulit.
 8. Liftinguje, ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki.

w zestawie EpilFAce:

 • głowica laserowa IPL / e-light z bipolarną falą radiową, generująca plamkę świetlną o wymiarach 12mm x 30mm lub 15mm x 50mm (do wyboru)
 • zestaw siedmiu szafirowych, chłodzących soczewek (filtrów) laserowych
 • dwie głowice tripolar RF (mniejsza - do zabiegów na twarz i większa - do zabiegów na ciało)
 • głowica monopolarnego RF
 • głowica Vacuum do drenażu limfatycznego
 • głowica Kawitacji Liposukcyjnej 40kHz
 • 10 elektrod biernych do zabiegów z monopolarną falą RF
 • kolorowy wyświetlacz LCD 8"
 • okulary ochronne dla pacjenta
 • okulary ochronne dla Kosmetyczki

 parametry techniczne EpilAce:

 • czas trwania impulsu 2-15ms
 • częstotliwość sekwencji impulsów 5-50ms
 • częstotliwość impulsu 1-10MHz
 • maksymalna moc (energia) lasera 10 - 70 J/cm²
 • chłodzenie urządenia poprzez zamknięty obieg wody, chłodzenie powietrzem i chłodzenie półprzewodnikami
 • zakresy fali światła wiązki laserowej:
 1. 420-1200nm
 2. 510-1200nm
 3. 560-1200nm
 4. 690-1200nm
 5. 585-1200nm
 6. 640-1200nm
 7. 755-1200nm

HS 7020 EpilAce to wyjątkowo wszechstronne urządzenie. Łącząc w sobie kilka, bardzo użytecznych i niespotykanych dotąd w takim połączeniu technologicznym urządzeń daje niebywałe możliwości poszerzenia oferty każdego gabinetu kosmetycznego.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: EpilAce HS 7020 - Depilacja laserem IPL / E-Light


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 07:36:57 2022-09-21 11:14:56