DERMAL SILK - na owłosienie, trądzik, przebarwienia

IPL/Lasery kosmetyczne

EVER_0017606_KA

EAN:5907606057726


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

45 621,45 zł brutto

37 090,61 zł nettoDERMALSILK
 
to zaawansowane technologicznie urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia oraz fototerapii zmierzającej do poprawy kondycji skóry.
Urządzenie wykorzystuje zasadę „selektywnej fototermolizy”. Działanie emitowanego światła zmienia się w zależności od strefy, która ma być poddana leczeniu oraz celu, który ma zostać osiągnięty. DermalSilk oferuje również możliwość podjęcia działań dotyczących poprawy jędrności skóry oraz niweluje jej przebarwienia. Odbywa się to w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla zdrowia.

Urządzenie wykorzystuje zasadę „selektywnej fototermolizy”. Działanie emitowanego światła zmienia się w zależności od strefy, która ma być poddana leczeniu oraz celu, który ma zostać osiągnięty. DermalSilk oferuje również możliwość podjęcia działań dotyczących poprawy jędrności skóry oraz niweluje jej przebarwienia. Odbywa się to w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla zdrowia.


Piękno potrzebuje dobrej jakości urządzeń, kosmetyków oraz efektywności. 
Z tego powodu, nowa linia urządzeń jest pięknem na zewnątrz jak i wewnątrz. Urządzenia DERMAL INSTITUTE wyprodukowane są we Włoszech. Zostały poddane testom w kraju jak i za granicą. Dzięki nowym technologiom jesteśmy w stanie przebudowywać tkanki bez ingerencji chirurgicznej. Linia Dermal opracowała gamę urządzeń o zupełnie nowym, włoskim designie, zapewniając maksymalną skuteczność w dążeniu do piękna. 

Dane techniczne:
Wymiary: 260x270x550 mm
Waga: 17 kg
Kryształ roboczy wymiary: 15x49 mm (7,35 cm2).


Specyfikacja:
-Menu w języku polskim 
-wydajna karta ECU IPL z mikroprocesorem
-domyślne profile zabiegowe
-dotykowy ekran
-wydajny system chłodzenia

Opis poszczególnych funkcji:

• USUWANIE OWŁOSIENIA
Zabieg polega na interakcji światła laserowego z barwnikiem skóry - melaniną. Melanina znajduje się w cebulce włosa i właśnie tam energia światła DERMAL SILK zamienia się w ciepło, prowadząc do przegrzania mieszka włosowego oraz denaturacji białka, przez co włos przestaje odrastać. Istotny jest fakt, że światło oddziałuje jedynie na mieszek włosowy, nie niszcząc pozostałych warstw skóry.

• LECZENIE TRĄDZIKU
DERMAL SILK poprzez dostarczanie spektrum światła, które jest absorbowane przez porfiryny w skórze, niszczy bakterie P. acnes i eliminuje problem trądziku. Wspomaga również koagulację tkanki bliznowatej i wyzwala formowanie się w skórze nowych tkanek, co prowadzi do spłycenia blizn potrądzikowych.

• FOTOODMŁADZANIE
W zabiegu tym światło lasera pobudza fibroblasty dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność i sprężystość. W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło + ciepło DERMAL SILK przyspiesza mikrocyrkulację naczyń krwionośnych, dzięki czemu osiągamy efekt zmniejszenia zmarszczek, zwężenia porów oraz poprawę kolorytu cery.

• USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH
DERMAL SILK doskonale nadaje się do leczenia naczynek o mniejszej średnicy oraz położonych bardziej powierzchownie, często określanych mianem pajączków lub teleangiektazji. Energia lasera w tym wypadku po odpowiednim dobraniu lampy zabiegowej jest pochłaniana przez oksyhemoglobinę, co powoduje selektywne nagrzanie naczynek do temperatury zapewniającej właściwy efekt kliniczny, czyli natychmiastową i trwałą nekrozę naczynia. W przypadku naczyń o dużej średnicy urządzenie powoduje koagulację krwi oraz uszkadza wewnętrzną ścianę naczynia, tak że bezpośrednio po zabiegu ustaje w nim przepływ krwi, a następnie zamknięte naczynie ulega procesowi resorpcji.

• LIKWIDOWANIE PRZEBARWIEŃ
Najczęstszą przyczyną przebarwień jest znaczne miejscowe nagromadzenie się melaniny znajdującej się w melanocytach skóry. W przypadku wybrania funkcji usuwania przebarwień, urządzenie działa na chromofor, jakim jest melanina, podgrzewając go, co prowadzi do denaturacji i powolnej absorpcji.

Zaawansowane technologicznie urządzenie. Usuwa owłosienie, pomaga zwalczyć trądzik, odmładza skórę, usuwa zmiany naczyniowe oraz likwiduje przebarwienia. Doskonale poprawia ogólną kondycję skóry. 

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: DERMAL SILK - na owłosienie, trądzik, przebarwienia


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-01-16 11:30:06 2023-11-24 15:39:37