Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Deluxe Kolibri

Makijaż permanentny, urządzenia do makijażu permanentnego

EVER_0013726_KA

EAN:5903726012867


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

15 500,00 zł brutto

12 601,63 zł netto

Zapytaj o dostępnośćSYSTEM IGIEŁ AKUPUNKTOWYCH

Deluxe Kolibri to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego z możliwością zastosowania w pracy rączki Kolibri z systemem igieł akupunkturowych. Rączka Kolibri jest niezwykle precyzyjna, bardzo cicha i stabilna w pracy i nie przekazuje wibracji na skórę. Do pracy rączką Kolibri wykorzystuje się specjanie przygotowane, odpowiednio szlifowane igły akupunkturowe, które umoliwiają wykonanie misternych i cienkich linii z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa oraz specjalne końcówki, dostosowane do odpowiedniego rodzaju igły (1, 3, 5)
Deluxe Kolibri posiada estetyczny interface utrzymany w klasycznej kolorystyce połączonej z aluminium. Interface posiada wyświetlacz zmiany i wyboru rączek oraz panel doboru odpowiedniej prędkości uderzeń igły. Urządzenie jako jedno z niewielu dostępnych na rynku posiada szerokie spektrum uderzeń igły na sekundę od 90– do 200/s.

  • precyzyjny rysunek 
  • mikroprecesor
  • zabieg bez krwawienia, obrzęku i tworzenia się strupów
  • napęd ręczny i nożny
  • stabilizacja pracy igły bez wahań na boki
  • nie wymaga sterylizacji
  • spektrum uderzeń igły 90-200/s
  • urządzenie w całości wyprodukowane w UE
  • opatentowane rozwiązania FeelGood
  • 2 lata gwarancji


Istnieje możliwość dokupienia w późniejszym terminie rączki Flamingo i zmiany urządzenia w wersję Duo Deluxe z funkcją pracy dwoma rączkami.Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.

SYSTEM IGIEŁ AKUPUNKTOWYCH

Deluxe Kolibri to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego z możliwością zastosowania w pracy rączki Kolibri z systemem igieł akupunkturowych.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Deluxe Kolibri


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 21:48:14 2020-01-10 00:52:36