CQ 2000 - Kawitacja liposukcyjna

Zabiegi prądem

HS CQ 2000_HS

EAN:5908010083073


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

51 644,99 zł brutto

41 987,80 zł nettoWśród oferowanych przez naszą firmę urządzeń, znajdują się od niedawna także sprzęty koreańskiej firmy Mega Medical. Ten uznany na całym świecie producent najwyższej klasy sprzętu medycznego od pewnego czasu wprowadził do swojej oferty także urządzenia o bardziej kosmetologicznym profilu. Czerpiąc bezpośrednio z doświadczeń i technologii stosowanych i sprawdzonych w medycynie, Mega Medical daje nam do dyspozycji urządzenia o najwyższych parametrach technicznych, standardach wykończenia oraz trwałości i wydajności.
Ultrasonic Cavitation 40K - kawitacja liposukcyjna. Ultradźwiękowa fala dźwiękowa, generowana przez Kawitację Liposukcyjną uderza w ścianki podskórnych komórek tłuszczowych. W następstwie zabiegu, komórki tłuszczowe poddane są ciśnieniu, które uszkadza je, pozbawia je wody, a organizm usuwa je poprzez metabolizm.
Kawitacja o częstotliwości 40kHz, wykorzystywana jest do dekompozycji („rozrywania”) komórek tłuszczowych, a następnie do ich spalania. Kawitacja niskiej częstotliwości generuje 40kHz falę akustyczną i tworzy mikroskopijne bąbelki wewnątrz tkanki tłuszczowej oraz niezliczoną ilość małych pęcherzyków. W wyniku kumulacji banieczek powietrza i powtarzalności procesu, komórki tłuszczowe ulegają implozji, w efekcie dochodzi do ostatecznego rozpadu membrany komórek tłuszczowych i emulsyfikacji tłuszczu. Tłuszcz przybiera płynną postać, w naturalny sposób, łatwo i bezpowrotnie wydalany jest z organizmu przez układ limfatyczny. Substancje powstałe w wyniku uszkodzenia komórek tłuszczowych usuwane są z organizmu za pomocą procesu drenażu limfatycznego. W urządzeniu do kawitacji generacji używany jest najwyższej klasy zintegrowany przetwornik ultradźwiękowy, generujący bardzo stabilną, zupełnie bezdźwięczną i efektywną falę ultradźwiękową. Urządzenia wykorzystujące przetworniki IV generacji charakteryzują się wyjątkową trwałością, precyzją działania i stosowane są w urządzeniach predestynowanych do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych.
  • parametry urządzenia:
Dotykowy wyświetlacz LCD z intuicyjnym panelem sterowania
Częstotliwość generowanej fali ultradźwiękowej 42kHz
Maksymalna wydajność punktowa do 0,13 W/cm²
Czas trwania efektywnego zabiegu 30min

Wśród oferowanych przez naszą firmę urządzeń, znajdują się od niedawna także sprzęty koreańskiej firmy Mega Medical.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: CQ 2000 - Kawitacja liposukcyjna


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 10:47:07 2021-09-27 11:21:18