Broadway - recepcja Zobacz większe

Broadway - recepcja

EVER_00172

Recepcja BROADWAY - To innowacyjne rozwiązanie uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientem i jego reprezentacyjny charakter.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 79,99 zł


Sprzedanych: 11

Doradca:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 797,00 zł brutto3 900,00 zł (netto)


Recepcja BROADWAY - To innowacyjne rozwiązanie uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientem i jego reprezentacyjny charakter. Przemyślana konstrukcja systemu daje możliwość funkcjonalnego zorganizowania stanowiska pracy, a także wygodnej pracy z komputerem. Blat recepcji, w zależności od preferencji użytkowników, może być wykonany z płyty lub szkła. Zainwestuj w funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo.

Katalog Panda

Katalog mebli fryzjerskich Panda

Pliki do pobrania (0)
Napisz opinię
Broadway - recepcja

Broadway - recepcja

Recepcja BROADWAY - To innowacyjne rozwiązanie uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientem i jego reprezentacyjny charakter.

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Broadway - recepcja


Podobne produkty

Z tej samej kategorii:

 • 5 535,00 zł

  Recepcja fryzjerska SPA&Wellness. Do kupienia również z dostawką SPA&Wellness marki Panda. Cena dotyczy samej recepcji.

  5 535,00 zł
 • 3 600,00 zł

  Recepcja pikowana WERSAL została stworzona z myślą o klientach najbardziej wymagających, ceniących sobie piękno detalu. Kamienie Swarovskiego podkreślają ekskluzywny styl linii WERSAL co sprawia, że jej obecność w Twoim salonie nada wnętrzu niepowtarzalnego luksusu.

  3 600,00 zł
 • 2 570,70 zł

  Recepcja RONDA – Unikalny kształt w unikalnych barwach. Recepcja z kolekcji RONDA to doskonałe połączenie wyszukanego designu z funkcjonalnością. Szeroki, owalny blat ze szklanym podwyższeniem na telefon będzie praktyczną wizytówką każdego salonu.

  2 570,70 zł
 • 1 600,00 zł

  Wykonana z płyty meblowej (kolor do wyboru) Od frontu szafka zamykana szklanymi drzwiczkami podświetlana Od strony obsługi szafka zamykana szklanymi drzwiczkami

  1 600,00 zł
bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie