AIR SPA 208A - presoterapia

Pompa próżniowa/ liporemologia

EVER_001667

Air Spa jest unikalnym, nowoczesnym urządzeniem do intensywnej presoterapii wspomagającym proces wyszczuplania, redukcji cellulitu i detoksykacji.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 19,99 zł


Sprzedanych: 15

Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

18 100,00 zł brutto14 715,45 zł (netto)


 

Wiele problemów estetycznych, takich jak cellulit, utrata elastyczności skóry czy  opuchlizna jest wywołanych nagromadzeniem płynów i toksyn w ciele.
Air Spa jest unikalnym, nowoczesnym  urządzeniem do intensywnej presoterapii wspomagającym proces wyszczuplania,  redukcji cellulitu i detoksykacji.
Presomasaż nigdy przedtem nie był tak skuteczny i tak łatwy do wykonania. Urządzenie posiada 16 gotowych programówz możliwością regulacji ciśnienia, a kombinezon 12 sekcji presomasażu co pozwala wykonać efektywny zabieg na różne partie ciała.
Intensywna presoterapia Air Spa doskonale pobudza układ limfatyczny. Zabieg może być wykonany na całym ciele, co znacznie zwiększa jego efektywnoś.
Kombinezon do presomasażu  zajmuje niewiele miejsca. Jest wykonany ze specjalnego, lekkiego  tworzywa prostego w utrzymaniu czystości.
Działanie zabiegów:
      -pobudza pracę układu limfatycznego 
- pomaga w likwidacji cellulitu
- wspomaga proces wyszczuplania
- zmniejsza  opuchliznę i obrzęki
- stymuluje wydalanie nadmiaru płynów i toksyn
- polepsza odżywienie tkanek , nadając w ten sposób zdrowy wygląd skórze i opóźniając proces jej starzenia
-poprawia samopoczucie, daje efekt "lekkości" ciała

 

Napisz opinię
AIR SPA 208A - presoterapia

AIR SPA 208A - presoterapia

Air Spa jest unikalnym, nowoczesnym urządzeniem do intensywnej presoterapii wspomagającym proces wyszczuplania, redukcji cellulitu i detoksykacji.

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: AIR SPA 208A - presoterapia


Z tej samej kategorii:

 • 6 300,00 zł

  Wielofunkcyjny aparat do masażu próżniowego wykorzystujący pompę termiczną. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję.

  6 300,00 zł
 • 5 250,00 zł

  Aparat do zabiegów modelujących sylwetkę, antycellulitowych. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukowanie cellulitu.

  5 250,00 zł
 • 6 650,00 zł

  Aparat do zabiegów przeciwzmarszczkowych wykorzystujący unikalną pompę VacuElectro, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS.

  6 650,00 zł
bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie