Lista produktów producenta: Aerosonic

Urządzenia marki Aerosonic zostały stworzone do nieinwazyjnych metod terapii ultradźwiękowych i masaży podciśnieniowych. 
Urządzenia marki Aerosonic zostały stworzone do nieinwazyjnych metod terapii ultradźwiękowych i masaży podciśnieniowych. Twórcami wszystkich urządzeń tej firmy są specjaliści zajmujący się medycyną kosmetyczną i inżynierowie z dziedzin medycznych. Opracowywane są w najnowszych technologiach. Najważniejsze dla firmy to aspekty poprawy zdrowia i funkcjonowania organizmu człowieka. Urządzenia nadają się do salonów SPA & Wellness, a także do gabinetów odnowy biologicznej czy ekskluzywnych salonów piękności. Dzięki urządzeniom tej firmy będziemy w stanie zapobiegać efektom starzenia się, poprawić wygląd naszej skóry i zredukować tkankę tłuszczowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Aerosonic.
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 36 199,99 zł 36 199,99 zł

    AEROSONIC ® to nieinwazyjna metoda bazująca na kombinacji dwóch unikalnych rodzajów terapii: ultradźwięków i masażu podciśnieniowego. Dzięki połączeniu dwóch technologii w jednym urządzeniu otrzymujemy znacznie lepsze rezultaty. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

    36 199,99 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji