Lista produktów producenta: Capello

Meble polskiej firmy Capello. Najwyższej klasy produkty do nowoczesnych salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA. Ich meble produkowane są z zamiłowaniem do estetyki, jakości i nowoczesnego wyglądu. Produkty jakie oferuje nam firma to: sofy do poczekalni, konsole, fotele i myjnie fryzjerskie. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami w naszym sklepie.

Polska firma Capello specjalizuje się w produkcji nowoczesnych mebli do salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPA. Ich meble produkowane są z zamiłowaniem do estetyki, jakości i nowoczesnego wyglądu.
W kolekcjach jakie oferuje nam firma Capello znajdziemy kontrastowe połączenia bieli z szarością – gdzie przykładem jest sofa do poczekalni RECESSION, kształtów ostrych i miękkich zaokrąglonych sofa do poczekalni CRUZE. Szczególnym produktem tej firmy są fotele fryzjerskie. Klasyczne, wygodne, ze skórzanym obiciem. Bardzo stabilne. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj DIVA - fotel fryzjerski Z POMPĄ ELEKTRYCZNĄ. Na tym fotelu nasi klienci poczują się wyjątkowo, jest bardzo wygodny i ma klasyczny wygląd. Świetnie wyprofilowane siedzisko i podłokietniki dają maksymalny komfort użytkującemu. Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Capello w naszym sklepie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.