Lista produktów producenta: Ceriotti

Ceriotti - światowy producent wyposażenia

Włoska firma Ceriotti jest producentem mebli i urządzeń do salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych. Jej produkty cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Marka znana jest na całym świecie i szczyci się zaufaniem profesjonalistów z branży kosmetyczno-fryzjerskiej.

Oferta włoskiej firmy

Ceriotti urządzenia kosmetyczne to między innymi suszarki ręczne, suszarki hełmowe, infrazony fryzjerskie (nazywane inaczej klimazonami), sterylizatory i sanityzatory z lampą bakteriobójczą UV i wysuwanymi szufladami. Uchodzące za bestsellerowe Ceriotti suszarki do włosów to eleganckie i poręczne modele. Wyróżniają się wygiętą, ergonomiczną rączką, są doskonale wyważone i lekkie, a przy tym bardzo solidne. Za przykład można wziąć stylową suszarkę z satynowymi wykończeniami, o wadze mniej niż 480 gramów, z niezwykle trwałego włókna węglowego - suszarka znakomita w każdym detalu. Do tego oczywiście dochodzą różne ustawienia prędkości i temperatury, przycisk chłodnego nawiewu i wymienne dysze o dwóch szerokościach. Długi przewód zasilający i obrotowy hak do zawieszenie ułatwiają korzystanie z suszarki w salonie. Ogromną popularnością cieszą się też Ceriotti meble fryzjerskie. Przy ich produkcji firma kieruje się znakomitą jakością, funkcjonalnością i łatwością w utrzymaniu w czystości. Wyposażenie do salonu fryzjerskiego tej marki gwarantuje komfort zarówno dla fryzjerska, jak i dla klienta. Warto też zwrócić uwagę na znakomity włoski styl, który daje świetny efekt w aranżacji luksusowego wnętrza.

Jeśl cenisz sobie design i klasę włoskich produktów, urządzenia firmy Ceriotti to propozycja, która z pewnością Cię zadowoli. Są stylowe, trwałe i wygodne w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z produktami tej firmy w naszym sklepie internetowym.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji