Lista produktów producenta:  NGHIA

Producent narządzi i akcesroiów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Firma NGHIA została założona w 1992r roku przez wietnamskiego wizjonera Nguyen Minh Tuan. Udało mu się stworzyć firmę oferująca produkty najwyższej jakości dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i zarządzania jakością (ISO 9001), oraz nowoczesnym technikom organizacji pracy. Produkty NGHIA są cenione są za najwyższą jakość oraz dostępne w przystępnej cenie. 
Firma NGHIA została założona w 1992r roku przez wietnamskiego wizjonera Nguyen Minh Tuan. Udało mu się stworzyć firmę oferująca produkty najwyższej jakości dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i zarządzania jakością (ISO 9001), oraz nowoczesnym technikom organizacji pracy. Produkty NGHIA są cenione są za najwyższą jakość oraz dostępne w przystępnej cenie. Produkty tej firmy możemy zakupić w 27 krajach, w tym: Azji, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce a także w Europie (od 2005r także w Polsce) w takich krajach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Włochy, Portugalia, Rosja.

Produkty firmy NGHIA dostosowane są do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Szeroki asortyment pozwoli na dobranie odpowiednich narzędzi. Produkty wykonane są z niezwykłą precyzja oraz dopasowane do różnych potrzeb. Możemy zakupić cążki, nożyczki, pęsety, kopytka i rylce w różnych rozmiarach oraz kształtach. Narzędzia zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów: stali nierdzewnej INOX, cobaltu lub niezwykle trwałej stali węglowej chromowo-niklowej. Narzędzia są profesjonalnie naostrzone, łatwe w utrzymaniu i przyjazne do użytku . Gwarantują wysoką satysfakcję podczas użytkowania. Firma o zasięgu globalnym wysoko ceniona przez swoich klientów.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.